Kontakt

Zadzwoń do nas

+48 535 305 774

PLANET DENT
ul. Marii Magdaleny 8A
61-861 Poznań

GODZINY PRZYJĘĆ
Poniedziałek 12:00 – 18:00
Wtorek 12:00 – 18:00
Środa 9:00 – 15:00
Czwartek 12:00 – 18:00
Piątek 9:00 – 15:00
Sobota Nieczynne

E-MAIL
recepcja@planetdent.pl

PLANET DENT

w

Opinie klientów

Profesjonalne i bardzo miłe podejście do pacjenta. Pani Doktor z całym sercem angażuje się w swoją pracę, jest bardo miła fachowa i przesympatyczną kobietą. Polecam wszystkim, którzy szukają profesjonalnego stomatologa. Jestem bardzo zadowolona.

Ela, Poznań

Wszystkim gorąco polecam ten gabinet jak również Panią dr. Płaza. Zawsze bardzo bałam się zabiegów dentystycznych, jednak po tej wizycie zdecydowanie strach zniknął i mogę powiedzieć że teraz już będę chodziła do dentysty z wszelką przyjemnością. Pani dr jest bardzo miłą osobą. Wszelkie zabiegi jak i diagnostyka są w pełni profesjonalne, zawsze wszystko wytłumaczy i stara się w pełni o dobro pacjenta. Cieszę się że znalazłam gabinet na takim super poziomie. Bardzo dziękuję.

Dorota, Poznań

Polecam. Nie bolało, bardzo krótkie terminy. Udało mi się zarejestrować na kolejny dzień. Pani bardzo miła, gabinet profesjonalnie wyposażony. Bardzo wysoki poziom.

Michał, Luboń

Jestem bardzo zadowolony po wizycie. Profesjonalizm i bardzo uprzejme podejście do pacjenta. Polecam!

Paweł, Poznań

Polecam wszystkim wizytę w gabinecie "Planet Dent", zarówno dzieciom jak i dorosłym. Pani Barbara ma wiele cierpliwości i dobre podejście dla małoletnich pacjentów. Z przyjemnością można iść do takiego dentysty, bardzo fachowo i profesjonalnie, podczas zabiegów cały czas wiadomo co nas czeka i co dokładnie mamy mieć robione. Poza tym gabinet jest świetnie wyposażony. Polecam serdecznie gabinet na 6+ 🙂

Katarzyna, Swarzędz